MÖBLER / Bord / Matbord 10895036
nr 1089 5036
Matbord
1940-/50-tal, diameter: 115 cm, höjd: 75 cm, 2 st ilägg
Kondition: fanérskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 februari 2017
kl 20:35:19
800 kr
1.000 kr
700 kr